חדש בישראל ובלעדי לגרינפילד!

Wafer fioc premium
מזון הסוסים הנמכר בארופה

האוכל המושלם לסוס שלך, אידיאלי לסוסים ברמת מאמץ גבוהה: סוסים ערבים באימון, סוסי צעד - טיולים, ריינינג, קפיצה, דראסז' ועוד.

Wafer fioc premium מספק לסוס את המנה המושלמת המורכבת מסיבים ארוכים (האידיאליים לפעילות מעיים תקינה) ונוסחה מנצחת של חלבון ושומן המתקבלים ממקורות שונים ומועשרת במינרליים וויטמינים, המספקת לסוס באופן יומיומי את כל צרכיו התזונתיים בכדי לשמור על בריאות, מראה וכושר גופני טובים

רכיבים:

בתוספת תוספי תזונה וויטמינים חיוניים :

Wafer fioc premium
המנה המושלמת בשביל הסוס שלך

נוצר במיוחד עבור סוסים ברמת מאמץ גבוהה ומכיל במנה אחת את כל צרכיו התזונתיים של הסוס ומסייע לו לשמור על בריאות, מראה וכושר גופני.

מכיל מספוא קצוץ ואיכותי ללא אבק, דגני בוקר, קטניות ותוספי תזונה וויטמינים חיוניים:
ביוקלציום פוספט וקלציום קרבונט
– המספקים לסוס את הסידן האיכותי החיוני לבניית העצמות והשיניים, ובעל תפקיד קריטי בבניית העצמות, במטבוליזם, בשמירה על תפקוד המערכת החיסונית, מערכת העצבים, המערכת ההורמונלית, מערכת הדם ועוד.

סודיום כלוריד –  יעיל כמקור לנוזלים ולאלקרוליטים ומאפשר ספיגה והטמעה אופטימאלית בגוף וכך מאפשר גם התאוששות מהירה יותר לאחר מאמץ.

סודיום כלוריד מונע מצב של איבוד מלחים ונוזלים בעת פעילות מאומצת העלולה לגרום לעייפות, ירידה בביצועים, התכווצויות שרירים ואף התייבשות. זהו תוסף חשוב ביותר בעיקר אצל סוסים הפועלים בדרגת מאמץ גבוהה

ויטמין A –  ממלא תפקידים חשובים אצל סוסים, הוא מסייע לשימור ושיפור הראייה בכלל וראיית הלילה בפרט ומחזק ומסייע לתפקוד המערכת החיסונית ומערכת הרבייה.  ויטמין זה מסופק לסוסים בד"כ מבטא קרוטן המצוי במספוא טרי במרעה.

ויטמין D-3 –  – מסייע לספיגת הסידן בגוף וחיוני לשמירה על המאזן התקין הסידן אצל הסוס ובכך מהווה גורם חשוב לתפקוד תקין של העצמות, השיניים, הכליות והכבד, ולמניעת שורה של מחלות ידועות כמו אוסטיאופורוזיס ורככת.

משלוחים לכל הארץ

נקודת מכירה ראשית: עולם הסוס בית זרזיר

דברו איתנו

מלאו את הטופס או חייגו: 052-6133161